Saldi ir patikima apsauga nuo ėduonies: ksilitolis

Patarimai
Lapkričio 3d. 2021
Paskelbė: Dantų Priežiūra
Saldi ir patikima apsauga nuo ėduonies: ksilitolis

Gera žinia – dantų apsauga nuo ėduonies gali būti ne tik natūrali, bet ir saldi! Slaptasis ingredientas – natūraliai beržuose esantis cukrus, kitaip žinomas kaip ksilitolis. 


Kuo ksilitolis gali būti naudingas jūsų burnos ir dantų sveikatai? Pirmiausia, jis skatina seilių išsiskyrimą ir neutralizuoja rūgštis burnos terpėje, kurios yra ypač palankios bakterijoms ir ėduoniui bei taip pat gali lemti atsiradusias dėmes ant dantų.
Rūgštinę terpę burnoje labiausiai lemia rūgštinį pH turintys maisto produktai, saldumynai, gazuoti gėrimai, natūralios vaisių sultys. Rūgštine burnos pH ypač skundžiasi turintys refliuksą, padidėjusį skrandžio rūgštingumą ar sausos burnos sindromą, ji ypač padidėja po vėmimo. Visgi, mūsų organizmas turi natūralią apsaugą nuo rūgščių – tai seilės. Jos per 30 minučių natūraliai neutralizuoja rūgštų burnos terpės pH. Tačiau jei norite papildomai apsaugoti dantis arba jei jūsų seilėtekio veikla sutrikusi ar turite problemų su padidėjusiu skrandžio rūgštingumu – į pagalbą pasitelkite Miradent Xylitol pastiles ar kramtomąją gumą su ksilitoliu. Jos efektyviai paspartins seilių išsiskyrimą ir taip padės kovoti su klastingomis rūgštimis.


Šias priemones naudokite iškart po valgio – taip paspartinsite seilių išsiskyrimą ir rūgštys bus neutralizuojamos greičiau. 

Šios pastilės ar kramtomosios gumos padeda efektyviai rūpintis ne tik suaugusių, bet ir vaikų dantų priežiūra. Jūsų vaikų tikrai nereikės ilgai įkalbinėti pasirūpinti dantukų priežiūra – šios priemonės yra išties puikaus skonio. Visgi, ksilitolio nereiktų valgyti be saiko – suvalgius per daug (maždaug nuo 50 g per dieną), gali pasireikšti pilvo pūtimas dujų kaupimasis ar viduriavimas. Dalintis:
Atgal į naujienų sąrašą