Skalavimo skystis, CURASEPT ADS® Astringent, 200 ml

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: ADS Astringente 020 IT
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

12,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

„Curasept ADS Astringente“ burnos skalavimo skystis su 0,20 % chlorheksidino ir  Hamameliu.

Patentuota CURASEPT ADS® sistema sumažina natūralios dantų spalvos kitimo, rudos pigmentacijos dėjimosi galimybę. Sudėtyje nėra alkoholio, tad negraužia ir nedirgina, nesutrikdo skonio receptorių veiklos.

Dėl sudėtyje esančio hamamelio, kuris ramina ir mažina jautrumą, šis skalavimo skytis yra ne tik stirpus antioksidantas, bet turi ir kraujagysles sutraukiančių savybių. Produktas sukurtas ir subalansuotas žmonėms, turintiems padidėjusių dantenų, burnos gleivinės kraujavimo simptomų. Taip pat jei valgant aštrus ar labai karštas maistas dirgina burnos ertmę, jaučiamas liežuvio sudirgimas.

Dėka sudėtyje esančio  0,20 % chlorheksidino, kuris turi stiprių antiseptinių savybių, kraujuojančių dantenų gydymo procesas kur kas spartesnis ir veiksmingesnis. Šis skalavimo skystis gydo ne tik padarinius, bet įtakoja ir padeda pašalinti ir pačią priežastį – sutraukia audinių paviršiuje esančias kraujagysles, taip mažindamas kraujavimo atsiradimo galimybę.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 200 ml
Gamintojas: Curasept S.p.A

Skalauti burnos ertmę su 10 ml skysčio 2  kartus per dieną. Naudoti 7 – 14 dienų arba kaip paskyrė specialistas.

Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti.

Laikyti atokiau nuo vaikų bei šviesos ir šilumos šaltinių.

Žymos: Antibakterinis skalavimo skystis, Burnos sausumas, Chlorheksidinas, Curasept, Curasept skalavimo skystis, Džiūsta burna, Implantai, Kserostomija, Sausa burna, Sausos burnos sindromas, Skalavimo skystis po implantavimo, Hamamelis, Chorheksidinas