Plaukų serumas vyrams Bio-Pilixin®, SCANDINAVIAN BIOLABS, 100 ml

Dalintis:

48,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Bio-Pilixin® serumą sukūrė ekspertai, siekiant padėti sumažinti plaukų slinkimą ir palaikyti plaukų augimą. Jame yra daug augalų augimo faktoriaus elementų, kurie buvo sukurti naudojant kamieninių ląstelių technologiją, padedantys puoselėti plaukų folikulus ir skatinti plaukų augimą. Serumas stimuliuoja kraujotaką ir padeda aprūpinti jūsų galvos odą ir plaukus gyvybiškai svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Kliniškai išbandytas, o rezultatai matomi vos per 45 dienas .Padeda sumažinti plaukų slinkimą ir skatina jų augimą. Be cheminių medikamentų ir saugus kasdieniniam naudojimui . 93% naudojusiųjų  yra patenkinti klinikinių tyrimų rezultatais.  Pakuotėjė yra vieno mėnesio dozė.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 100 ml
Gamintojas: Scandinavian Biolabs APS

Įmasažuokite ne mažiau nei dvi pipetes į galvos odą. Turėtų jaustis šilumos pojūtis. Leiskite serumui įsigerti ir neplaukite galvos artimiausias 6 valandas. Nusiplaukite rankas po naudojimo.
 
Aqua, Alcohol, Niacinamide, Caffeine, Curcuma Longa Callus Conditioned Media, Panthenol, Vanillyl Butyl Ether, Sodium PCA, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Limonene, Histidine, Phenylalanine, Phytic Acid.