Akcija
Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/27, baltos spalvos, 1 vnt (1)
Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/27, baltos spalvos, 1 vnt (2)
Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/27, baltos spalvos, 1 vnt (3)
Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/27, baltos spalvos, 1 vnt (4)

Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/27, baltos spalvos, 1 vnt

 • Gamintojas: PHILIPS
 • Prekės kodas: HX9911/27
 • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

199,99 €

219,99 €
 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
  Dalintis:

Geriausių balinimo rezultatų pasieksite naudodami dailų „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį. Pradėkite naudoti „Philips Sonicare“.

Privalumai:

 • Vieną kartą įkrovus ir reguliariai naudojant, „DiamondClean 9000“ veiks iki dviejų savaičių.
 • „C3 Premium Plaque Control“ šepetėlio galvutė skirta išvalyti giliausiai.  Žinokite, kad su „C3 Premium Plaque Control“ šepetėlio galvute išvalote kiek tik įmanoma giliausiai. Minkšti, lankstūs šereliai išsilenkia pagal dantų kontūrus, todėl sąlytis su paviršiumi yra 4 k. didesnis ir sunkiai pasiekiamose vietose pašalinama iki 10 k. daugiau apnašų.
 • Galite nepastebėti, kad valote per stipriai, tačiau „DiamondClean 9000“ tai pastebės. Jei reikės sumažinti spaudimą valant, dantų šepetėlis skleis pulsuojantį garsą. Tai priklauso nuo galvutės, tad leiskite šepetėlio galvutei atlikti savo darbą. 7 iš 10 žmonių teigė, kad ši funkcija padėjo jiems geriau valyti dantis.
 • Laikui bėgant visos šepetėlių galvutės susidėvi, todėl norėsite stebėti savąją, kad įsitikintumėte, jog ji vis dar puikiai valo. Mūsų „BrushSync“ technologija stebi, kiek laiko naudojate šepetėlio galvutę ir kaip stipriai valote. Ant rankenos esantis „BrushSync“ šepetėlio galvutės pakeitimo priminimas ir trumpas pyptelėjimas atkreipia dėmesį, kai ateina laikas pakeisti galvutę nauja.
 • „DiamondClean 9000“ turi „Clean“, „White+“, „Gum Health“ ir „Deep Clean+“ režimus, kad pritaikytumėte dantų valymą visiems savo poreikiams. Režimas „Clean“ skirtas išskirtiniam kasdieniam valymui, „White+“ – dantų pigmentinėms dėmėms šalinti, „Gum Health“ valo dantenas švelniai, tačiau veiksmingai, o „Deep Clean+“ išsiskiria gaiviu, giliu valymu. Yra trys intensyvumo nustatymai, todėl galite rinktis nuo didesnio nustatymo, kad valymas būtų geresnis, iki žemesnio nustatymo jautresniems dantims bei dantenoms.
 • Su išmaniomis šepetėlių galvutėmis užtikrinama, kad naudosite tinkamą režimą ir intensyvumą, kad išvalytumėte kiek įmanoma efektyviau. Pvz., naudojate „W3 Premium White“ šepetėlio galvutę. Jūsų „DiamondClean 9000“ „BrushSync“ technologija automatiškai sinchronizuos šepetėlio galvutę su „White+“ režimu, kad būtų lengviau pabalinti dantis.
 • „DiamondClean 9000“ teikia rekomendacijas, kaip pagerinti ir išlaikyti sveikus valymo įpročius tarp odontologinių patikrų. Integruoti išmanieji jutikliai praneša, kai per daug spaudžiate, o sujungus valymą su programėlę „Sonicare“, asmeninė progreso ataskaita padeda nenukrypti ir pamatyti, kiek bėgant laikui patobulėjote.
SAVYBĖS:
Spalva: balta
Pakuotėje: DiamondClean 9000“ įkroviklio pagrindas 1 vnt, šepetėlių galvutės „C3 Premium Plaque Control“ 1 vnt, stiklinis kroviklis 1 vnt, kelioninis dėklas: USB įkroviklis-kelioninis dėklas 1 vnt
Gamintojas: Philips