Akcija
Skalavimo skystis, CURASEPT ADS® Prottetivo, 200 ml (1)

Skalavimo skystis, CURASEPT ADS® Prottetivo, 200 ml

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: ADS Protettivo 020 EU
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

8,90 €

12,99 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

„Curasept ADS Protettivo“ +  0,20% chlorheksidino + Kolostrumas+ PVP – VA polimerai.
Patentuota Curasept ADS® sistema sumažina dantų nusidažymo, skonio receptorių sutrikdymo riziką. Sudėtyje nėra alkoholio, negraužia ir nedirgina.

Šis produktas sukurtas  ir subalansuotas pagelbėti žmonėms, turintiems burnos džiūvimo sindromą, kai burnos gleivinės audiniai trūkinėja, kraujuoja. Paprastai tai įtakoja vartojami vaistai, rūkymas, stresas, vitaminų trūkumas, fizinis nusilpimas nuo infekcijų ir kitų patologijų.

„Protettivo“  itin tinkamas ir po chemoterapijos, padeda stabilizuoti burnos gleivinės būklę ir tuo pačiu greičiau atsistatyti.

Produkto sudėtis praturtinta kolostrumu – gyvulinės kilmės priešpieniu, kuris yra labai naudingas palaikant burnos ertmės apsaugą nuo infekcijų, skatinant žaizdų gijimą, ląstelių regenaraciją.

PVP-VA polimerai bei chlorheksidinas ne tik dezinfekuoja, skatina gijimo procesą, bet ir neleidžia bakterijoms ne tik prikibti prie burnos audinių sienelių, bet ir plisti.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 200 ml
Gamintojas: Curasept S.p.A

Skalauti burnos ertmę su 10 ml neskiesto produkto du kartus per dieną, ryte ir vakare. Naudoti 7-14 d. arba kaip paskyrė specialistas.

Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti.

Laikyti atokiau nuo vaikų bei šviesos ir šilumos šaltinių.

Žymos: Antibakterinis skalavimo skystis, Baltas liežuvis, Burnos džiūvimas, Burnos grybelis, Burnos kandidozė, Burnos sausumas, Chlorheksidinas, Colostrum, Curasept, Curasept skalavimo skystis, Džiūsta burna, Kolostrumas, Kserostomija, Priešpienis, Sausa burna, Sausos burnos sindromas, PVP polimerai, Kolostrumas