Akcija
Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P06, 0,6 mm, 6 vnt (1)

Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI PREVENT P06, 0,6 mm, 6 vnt

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: Proxi P06 N6
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

5,99 €

6,99 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Prevencinės, kasdienės linijos naudojimo Proxi P06 tarpdančių šepetėlis, prieinamumas 0,6 mm.

Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, ko pasekoje fromuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalinta susidariusi apnaša, padeda sumažinti tarpdančių bei dantenų kraujavimą, neutralizuoja nemalonius halitozės simptomus, itin veiksminga prieš karjeso susidarymą.

„Curasept Proxi“ tarpdantinių šepečių kokybę garantuoja ISO atitikties standartus atitinkantys sertifikatai.

Didesnį atsparumą nei įprastai garantuoja daugybė atliktų laboratorinių bandymų, patvirtinančių atsparumą pakartotiniam lenkimui ir tempiamąjį  stiprumą, didesnį už ISO standarte nustatytą ir rekomenduojamą.
 

CURASEPT Proxi Prevent linija rekomenduojama didesnėms tarpdančių ertmėms, kurios atsiranda dėl dantenų problemų, netaisyklingos dantų padėties arba dantų protezavimo – karūnėlių, implantavimo.

Tarpdantiniuose Proxi šepetėliuose integruota novatoriška „Safe Stop“ sistema – atraminė gumytė tarp rankenėlės ir šerelių, švelniam ir visiškai netraumuojančiam tarpdantinio šepetėlio įvedimui į tarpdantį. Atraminė gumytė taip pat užtikrina didesnį metalinės šerdies stabilumą ir pagerina tarpdantinio šepetėlio valdymą jo naudojimo metu.

CURASEPT Proxi Prevent tarpdantinių šepetėlių kokybę garantuoja ISO atitikties standartus atitinkantys sertifikatai.

Didesnį atsparumą nei įprastai garantuoja daugybė atliktų laboratorinių tyrimų, patvirtinančių atsparumą pakartotiniam lenkimui ir tempiamąjį  stiprumą, didesnį už ISO standarte nustatytą ir rekomenduojamą.

Kiekvienoje pakuotėje yra 6 tarpdančių šepetėliai su laikikliais. Kiekvienas šepetėlis su laikikliu turi apsauginį dangtelį maksimaliai higienai.

SAVYBĖS:
Dydis: 0,6 mm
Kiekis pakuotėje: 6 vnt
Gamintojas: Curasept S.p.A