Tarpdančių šepetėliai, CURASEPT PROXI MIX rinkinys KAMPINIAI, 5 vnt

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: Proxi mix KAMPINIAI N5
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:

„Curasept Proxi MIX“ 5 skirtingų dydžių , skirtų tarpdančiams su  0.6 mm, 0.7 mm, 0.8 mm, 0.9 mm ir 1.1 mm diametru, prevencinės linijos tarpdantinių šepetėlių rinkinys.

Tai priemonė, skirta pašalinti tarpdančiuose susidariusias apnašas, užsilikusius maisto likučius, kurių dantų šepetėlis ar dantų siūlas nepašalina, dėl ko formuojasi apnašos.  Teisingai ir maksimaliai pašalintos susidariusios apnašos, padeda sumažinti tarpdančių bei dantenų kraujavimą, neutralizuoja nemalonius halitozės simptomus, itin veiksminga prieš karieso susidarymą.

Itin rekomenduojama prieš įvedant į tarpdantį Proxi tarpdantinį šepetėlį ant šerelių galų uždėti Curasept 0,5 % chlorheksidino gelio dezinfekcijai bei idealiam rezultatui užtikrinti.

CURASEPT Proxi Prevent linija rekomenduojama didesnėms tarpdančių ertmėms, kurios atsiranda dėl dantenų problemų, netaisyklingos dantų padėties arba dantų protezavimo – karūnėlių, implantavimo.

Tarpdantiniuose Proxi šepetėliuose integruota novatoriška „Safe Stop“ sistema – atraminė gumytė tarp rankenėlės ir šerelių, švelniam ir visiškai netraumuojančiam tarpdantinio šepetėlio įvedimui į tarpdantį. Atraminė gumytė taip pat užtikrina didesnį metalinės šerdies stabilumą ir pagerina tarpdantinio šepetėlio valdymą jo naudojimo metu.

CURASEPT Proxi Prevent tarpdantinių šepetėlių kokybę garantuoja ISO atitikties standartus atitinkantys sertifikatai.

Didesnį atsparumą nei įprastai garantuoja daugybė atliktų laboratorinių tyrimų, patvirtinančių atsparumą pakartotiniam lenkimui ir tempiamąjį  stiprumą, didesnį už ISO standarte nustatytą ir rekomenduojamą.

Kiekvienoje pakuotėje yra 5 dantų šepetėliai su kampiniais laikikliais. Kiekvienas šepetėlis su laikikliu turi apsauginį dangtelį maksimaliai higienai.

SAVYBĖS:
Dydis: 0.6 mm, 0.7 mm, 0.8 mm, 0.9 mm ir 1.1 mm
Kiekis pakuotėje: 5 vnt
Gamintojas: Curasept S.p.A