Balinanti dantų pasta, SMILEPEN Power Whitening, 40 g

Dalintis:

19,90 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Jūsų kasdienė dantų priežiūra kartu su dantų balinimu. Sudėtyje yra hialiurono rūgšties, kuri stiprina ir apsaugo dantenas bei švelniai balina dantis kasdieninio dantų valymo metu.

Smilepen Power Whitening yra stipriai balinanti dantų pasta, kuri sujungia dantų valymą ir profesionalų dantų balinimą viename. Paprastai ir patogiai balinkite dantis juos valydami, kad dantys būtų baltesni kiekvieną dieną.

„Smilepen Power Whitening“ dantų pastą galima naudoti su visais dantų šepetėliais, tačiau norėdami pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame „Sonicwhite“ balinamąjį dantų šepetėlį su įmontuotais „WaveLight“ šviesos diodais, kurie padidina efektą iki 4 kartų!

Rezultatas:
Švelnus, saugus ir kasdienis dantų balinimas iki 70%! Idealiai tinka ir sunkiai pakitusioms spalvoms bei kasdieniam naudojimui
Sudėtyje yra hidroksiapatitas.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 40 g
Gamintojas: Swisswhite GmbH

Naudokite taip pat lengvai, kaip ir įprastą dantų pastą: užtepkite žirnio dydžio pastos dalį ant įprasto dantų šepetėlio arba Sonicwhite Whitening dantų šepetėlio ir valykite dantis 2 minutes. Po naudojimo gerai išskalaukite burną vandeniu.

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, PAP, Sorbitol, Hydroxyapatite, Strontium Citrate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Sodium Phosphosilicate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Flavour, Sodium Hexamethaphosphate, Hyaluronic Acid, PVP, Tetrasodium Pyrophosphate, Calcium Pyrophosphate, Piroctone Olamine, Titanium Dioxide, Pineapple Sativus Fruit Extract, Sodium Saccharin, Arginine, Mica, Tocopheryl Acetate, Potassium Hydroxide

Žymos: Dantų balinimas, Dantų balinimo priemonės, Smilepen, Dantu balino pasta, Balti dantys,