Liežuvio valymo galvutė, PHILIPS Sonicare TongueCare+, HX8072/01, 2 vnt

  • Gamintojas: PHILIPS
  • Prekės kodas: HX8072/01
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

15,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

„Philips Sonicare“ valo liežuvį.
Paverskite „Philips Sonicare“ dantų šepetėlį „Sonic“ technologija praturtintu liežuvio valikliu. Išmanusis „TongueCare+“ liežuvio šepetėlis su specialiais „MicroBristles“ šereliais gerai valo liežuvį.

  • Nuo dantų šepetėlio iki liežuvio valiklio vienu spragtelėjimu. „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio galvutė greitai pakeičiama į „Sonic“ technologiją pasižymintį liežuvio valiklį. Kiekvienas liežuvio šepetėlis užsideda ant „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio rankenos kaip įprasta šepetėlio galvutė. Šiuos pažangius liežuvio šepetėlius paprasta naudoti, keisti ir valyti. Jie suderinami su visomis „Philips Sonicare“ įstatomomis dantų šepetėlių rankenomis, tad negali būti lengviau liežuvio valymą paversti kasdienės burnos priežiūros rutinos dalimi. Jis tinka visoms „Philips Sonicare“ dantų šepetėlių rankenoms, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“.
  • Lengvai pasiekite kiekvieną liežuvio dalį. Norėdami, kad liežuvis būtų iš tikrųjų švarus, turite pasiekti visur. Dėl ergonominės formos su „TongueCare+“ liežuvio šepetėliu tai darysite patogiai. Jis turi mažą ir lanksčią galvutę, tad lengvai išvalysite blogą kvapą sukeliančias bakterijas iš kiekvieno kampelio ir plyšelio.
  • Automatiškai poruojamas su dantų šepetėlio rankena. Išmaniajame „TongueCare+“ liežuvio šepetėlyje yra integrinis lustas, palaikantis ryšį su dantų šepetėlio rankena. Tad, kai jį uždedate, rankena automatiškai jį atpažįsta ir parenka tinkamą režimą bei intensyvumo lygį, kad liežuvį valytumėte optimaliai. Viskas, ką turite padaryti, – paspausti maitinimo mygtuką.
​​​​​​​Sudėtyje nėra latekso.

SAVYBĖS:
Spalva: balta/mėlyna
Kiekis pakuotėje: 2 vnt
Gamintojas: Philips