Elektrinis dantų šepetėlis su programėle, PHILIPS DiamondClean 9000 X9911/88, tamsiai mėlynos spalvos, 1 vnt

 • Gamintojas: PHILIPS
 • Prekės kodas: HX9911/88
 • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

199,00 €

 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
  Dalintis:

DiamondClean 9000 elektrinis dantų šepetėlis su programėle.
Geriausių balinimo rezultatų pasieksite naudodami „Philips Sonicare“ elektrinį dantų šepetėlį. 

 • Pašalinkite paviršines dėmes ir pašviesinkite dantis vos per 3 dienas. Pašviesinkite savo šypseną naudodami pažangią „Sonicare“ technologiją. Poliruojantys šereliai pašalina iki 100% daugiau dėmių nei rankinis dantų šepetėlis, todėl dantys bus pastebimai baltesni vos per 3 dienas.
 • Negailestinga apnašoms, švelni dantenoms. „C3 Premium Plaque Control“ šepetėlio galvutė skirta išvalyti giliausiai. Minkšti, lankstūs šonai ir šereliai tobulai išlinksta pagal dantų kontūrus, todėl sąlytis su paviršiumi yra 4 k. didesnis ir lengviau išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas
 • Stilingas dizainas, skirtas aukščiausios kokybės valymo patirčiai. „DiamondClean 9000“ su išskirtiniu „ombré“ dizainu, atlieka aukščiausios kokybės, ergonomišką valymą, atitinkantį jūsų stilių. Plonas, kompaktiškas, prie visko derančios spalvos kelioninis dėklas visada bus po ranka.
 • 4 režimai ir 3 intensyvumo lygiai pritaikomai valymo patirčiai. Rinkitės iš 4 valymo režimų: „Clean“ – išskirtiniam valymui kasdien, „White+“ – paviršinėms dėmėms šalinti, „Gum Health“ – švelniam, bet veiksmingam dantenų valymui, ir „Deep Clean+“ – stipriam giluminiam valymui. Trys intensyvumo nustatymai nuo žemo iki aukšto leidžia padidinti našumą arba pasirūpinti jautriomis dantenomis.
 • Spaudimo jutiklis leidžia suprasti, jei spaudžiate per stipriai. Galite nepastebėti, kad spaudžiate per smarkiai, bet „DiamondClean 9000“ tai pajus. Jei pageidaujate palengvinimo, dantų šepetėlis atliks pulsuojantį garsą. Tai priklauso nuo galvutės, tad leiskite šepetėlio galvutei atlikti darbą.
 • „BrushSync“ automatiškai parenka jums tinkamiausią režimą. Išmanios šepetėlių galvutės užtikrins, kad naudojate tinkamą režimą ir intensyvumą, kad išvalytumėte kiek įmanoma geriau. Kai naudojate „C3 Premium Plaque Control“ šepetėlio galvutę. Jūsų „DiamondClean 9000“ „BrushSync“ technologija automatiškai sinchronizuos šepetėlio galvutę su „White+“ režimu, kad padėtų balinti dantis.
 • ​​​​​​​„Sonicare“ programėlė instruktavimui ir pažangos ataskaitoms. „DiamondClean 9000“ teikia rekomendacijas, kaip pagerinti ir išlaikyti sveikus valymo įpročius tarp odontologinių patikrų. Integruoti išmanieji jutikliai praneša, kai per daug spaudžiate, o sujungus valymą su programa „Sonicare“, asmeninė progreso ataskaita padeda nenukrypti ir pamatyti, kiek bėgant laikui patobulėjote.
SAVYBĖS:
Spalva: tamsiai mėlyna
Pakuotėje: dantų šepetėlio galvutė
„C3 Premium Plaque Control“ 1 vnt, įkrovimo stovas, kelioninis dėklas, „DiamondClean 9000“ rankenėlė
Gamintojas: Philips