Miradent mirasensitive hap+ dantų pasta jautrių dantų priežiūrai, HAGER&WERKEN, 50 ml

  • Gamintojas: Hager&Werken
  • Prekės kodas: 630169
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

7,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Jei emaliui kontaktuojant su šaltu, saldžiu ar rūgščiu maistu atsiranda stipri skausmo reakcija, reikia manyti, kad tokią reakciją sukelia padidėjęs dantų jautrumas. Šis negalavimas atsiranda dėl natūralaus danties emalio sluoksnio pažeidimo. Ši problema turi įtakos daugeliui pacientų visame pasaulyje.
Mirasensitive hap + pasta (su dvigubu kompleksu) padeda ir iš karto numalšina skausmo reakcijas. Kalio citrato dėka išsiskiria kalio jonai, kurie pro atvirus dentino kanalėlius prasiskverbia į danties vidų ir tiesiogiai apsaugo inervaciją. 
Hidroksiapatitas (hap) yra natūralios, mineralinės danties medžiagos, kurią daugiausia sudaro emalis, atitikmuo. Valydami dantis Mirasensitive hap +, mes priverčiame hidroksiapatitą prasiskverbti į dentiną ir uždaryti atvirus danties kanalėlius. Pastoje esantis fluoras ir ksilitolis apsaugo dantų paviršius nuo ėduonies.
Privalumai:
- atvirų dentino kanalėlių sandarinimas
- sukuria biomimetinį emalį dėl 30 % hidroksiapatito
- ramina danties nervą dėl esančių kalio jonų
Kasdienis gydymas, apsaugantis dantis nuo skausmingų dirgiklių
Sudėtyje yra fluoro ir ksilitolio, apsaugančių nuo ėduonies.

SAVYBĖS:
Skonis: švelniai gaivus mėtų
Abrazyvumas: RDA30
Fluorido kiekis: 1450 ppm
Kiekis pakuotėje: 50 ml
Gamintojas: Hager&Werken

 

Ilgalaikei apsaugai valykite dantis mirasensitive hap + du kartus per dieną. Norėdami sustiprinti efektą, galite kartą per savaitę įtrinti pasta emalio paviršių (žirnio rutuliuko kiekis) arba tepti tiesiai ant dantų ir masažuoti 1 minutę.
Geriausią efektą pasieksite, kai kartą per savaitę šepetėliu įtrinsite pastą į dantis ir neišskalausite. Po kurio laiko pastą išspjaukite.

Hydroxylapatite, Aqua, Sorbitol, Xylitol, Propylene Glycol, Potassium Citrate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium C 14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Pyrophosphate, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sodium Chloride, Limonene, CI 77891