Akcija
Dantų kondicieniorius su perlais SWISS SMILE Pearl Shine, 30 ml (1)
Dantų kondicieniorius su perlais SWISS SMILE Pearl Shine, 30 ml (2)
Dantų kondicieniorius su perlais SWISS SMILE Pearl Shine, 30 ml (3)

Dantų kondicieniorius su perlais SWISS SMILE Pearl Shine, 30 ml

  • Gamintojas: Swiss smile
  • Prekės kodas: Putos 30
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

31,99 €

53,00 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Pearl Shine dantų kondicionierius matomai pablizgina ir apsaugo dantis. Smulkios perlamutro putų dalelės švelniai pakelia nešvarumus nuo emalio paviršiaus, o natūralūs nano-kristalai apsauginiu sluoksniu padengia pažeistus dantų paviršius ir suteikia sveiką blizgesį. Taip pat kondicionierius burnoje palieka gaivą, kuri gali laikytis ir kelias valandas.

Su šiuo dantų kondicionieriumi dantys pastebimai pašviesės. Putose esantys nepaprastai gryni nano-kristalai išgaunami iš natūralaus jūros kriauklių perlamutro, naudojant patentuotą technologiją. Kadangi nano-kristalai yra identiški dantų struktūros audiniui, jie sklandžiai prikimba prie emalio, padengia dantų paviršių ir natūraliai jį atstato. Putose esantys nano-kristalai įsiskverbia į emalio mikropažeidimus, užpildo paviršiaus nelygumus, mažina dantų jautrumą, apsaugo dantis nuo išorinio poveikio. Saugo nuo uždegimų. Prailgina profesionalaus balinimo efektą. Lūpų dažai daugiau nepaliks pėdsakų ant dantų. Rekomenduojama naudoti turintiems jautrius dantis. Sudėtyje nėra jokių agresyvių abrazyvų, balinančių medžiagų ir rūgščių. Sudėtyje yra 455ppm fluorido.

SAVYBĖS:
Skonis: švelnus mėtų
Kiekis pakuotėje: 30 ml
Gamintojas: Swiss Smile

Pearl Shine dantų kondicionierius gali būti naudojamas pagal poreikį - išsivalius dantis, dienos eigoje ir pan.
Pakratykite flakonėlį prieš naudodami. Papurškite tiesiai į burną ir liežuviu paskirstykite ant dantų. Palaikykite 20 sekundžių ir išspjaukite. Neplaukite vandeniu ir nerykite.

Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Ethanol, Hydroxiapatite, Sodium Fluoride (455 ppm), Allatoin, Artemisia Absinthium (karčiojo kiečio) Extract, Cnidium Officinale Root (vaistinės guostės šaknų) Extract, Sodium Saccharin, Xylitol, Zingiber Officinale Root (tikrojo imbiero šaknų) Extract, Methyl, Paraben, Aroma.