Elektrinis dantų šepetėlis ETA Sonetic 3-10 m. vaikams, rožinės spalvos, 1 vnt

  • Gamintojas: Eta
  • Prekės kodas: 117000
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

18,00 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Ultragarso principu veikiantis, įvairiomis spalvomis šviečiantis elektrinis dantų šepetėlis.
Net patiems mažiausiems reikia kruopščios priežiūros, ypač norint užtikrinti, kad jų dantys tinkamai vystytųsi ir išaugtų sveiki bei stiprūs.
„Eta Sonetic“ yra puikus pasirinkimas jų tinkamam valymui. Šis dantų šepetėlis geriau nei įprasti dantų šepetėliai pašalina apnašas ir tarpdančių tarpus. Tai padeda išvengti dantų ėduonies, kalkėjimo ar dantenų uždegimo.
Turi du valymo režimus: intensyvų ir švelnų valymą. Sveikos dantenos reiškia sveikus dantis.

Tai yra specialiai vaikams sukurtas dantų šepetėlis. Jis švelnus valant dantis ir dantenas. Dėl „MicroBUBBLES“  ir „MOVE +“ technologijų  jis gali atlikti iki 16 000 judesių per minutę, kad būtų veiksmingiau pašalintos apnašos ir bakterijos.

Labai ilgas baterijos tarnavimo laikas, atsižvelgiant į naudojamą bateriją. Naudojant kasdien, baterijos gali užtekti nuo 3 iki 7 mėnesių. Protingas 2 minučių laikmatis su 30 sekundžių intervalais tolygiai valo atskiras burnos ertmės dalis ir nurodo atskiras valymo stadijas. Idealiai tinka kasdieninei burnos higienai.

Dantų šepetėlis yra apšviestas, kad valymas jūsų vaikams būtų malonesnis.

SAVYBĖS
Spalva: rožinė
Kiekis pakuotėje: šepetėlio galvutė 3–6 metų vaikams - 1 vnt, šepetėlio galvutė 7–10 metų vaikams - 1 vnt, elektrinis dantų šepetėlio kotelis- 1 vnt, AAA baterija- 1 vnt
Gamintojas: Eta Sonetic