Dantų balinimo rinkinys SMILEPEN Power Whitening & Care Kit, 1 rink

Dalintis:

139,90 €

 • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
  Dalintis:
Dantų balinimo rinkinys, turintis stipriausią Šveicarijoje balinimo gelį. Greitas ir efektyvus dantų balinimo rezultatas, kuris gali būti matomas jau po pirmo naudojimo.  Naudojant šias priemones, dantų spalvos pakitimai yra švelniai pašalinami su patentuota WaveLight LED dantų balinimo technologija.

Rinkinyje yra 3 vnt. „Power Gel“ gelio pieštukai, kad per keletą dienų pasiektumėte maksimalų rezultatą. 1 vnt. Smilepen Care Gel palaikomasis balinimo priežiūros gelis. Belaidis balinimo aktyvavimo įrenginys su 32 raudonais ir mėlynais WaveLight šviesos diodais tinkamas naudoti namuose ar kelyje ir gali būti lengvai įkraunamas naudojant pridedamą laidą.

 • Stipriausio poveikio balinimo gelis Šveicarijoje
 • 100% švelnus ir nesukeliantis skausmo
 • Sukurtas odontologų ir kliniškai patikrintas

Ypač saugus ir emaliui nekenkiantis dantų balinimas
Balinimo procesas veikia tik emalio paviršiaus sluoksnyje esančius pigmentus, o ne patį emalį, kuris susidaro iš maždaug 96% mineralinių medžiagų. Dėl šios priežasties, pačiame dantyje nevyksta pakitimai, todėl nėra daroma žala dantims.

Kaip greitai galima pasiekti baltesnių dantų efektą?

Rezultatus galite pamatyti jau po pirmo aplikavimo. Po 7 dienų naudojimo, dantų spalva gali pašviesėti iki 2 ar net 14 tonų, tačiau tai priklauso nuo natūralios dantų spalvos.

SmilePen Care Gel užtikrina, kad balinti dantys būtų apsaugoti po kiekvienos procedūros juos atgaivindamas ir mineralizuodamas. Tai ne tik padidina balinimo efektą, bet ir daro dantis mažiau jautrius skausmui ir temperatūrai. Idealiai tinka jautriems dantims. Priežiūros gelis suteikia natūralų blizgesį ir apsaugo dantis nuo spalvos pakitimų net po balinimo.
Su šiuo gaminiu galėsite mėgautis skaniu kavos puodeliu praėjus 1 valandai po SmilePen naudojimo.

Saugus balinimo gelio naudojimas

Kuomet naudojamas laikantis pakuotėje pateiktų instrukcijų, šis rinkinyje esantis balinimo gelis yra visiškai saugus jūsų sveikatai. Gelio likučiai gali būti pašalinami tiesiog išskalaujant vandeniu. Svarbu – produkto negalima nuryti.
Sukurtas Šveicarijos odontologų ir kliniškai patikrintas. 

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: Power Gel balinimo pieštukai 3 vnt, Care Gel palaikomasis balinimo priežiūros gelis 1 vnt, WaveLight belaidis alinimo aktyvavimo įrenginys 1 vnt, balinimo aktyvavimo įrenginio dėžutė 1 vnt, USB įkrovimo laidas 1 vnt
Gamintojas: Swisswhite GmbH

 1. Išsivalykite dantis dantų šepetėliu.
 2. Spauskite Power Gel pieštuko galą, kol išsiskirs balinimo gelis.
 3. Geliu tolygiai užtepkite visus matomus dantis. Įsitikinkite, kad gelis neliečia jūsų dantenų.
 4. Įsidėkite balinimo aktyvavimo įrenginį į burną, suspauskite lūpas ir pradėkite dantų balinimo procesą įjungdami laikmačio mygtuką.
 5. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, galite leisti balinimo geliui veikti 15-30 minučių.
 6. Išsiimkite balinimo aktyvavimo įrenginį ir išsiskalaukite burną šiltu vandeniu. Tada pašalinkite gelio perteklių dantų šepetėliu ir dantų pasta.
 7. Patepkite dantis Care Gel geliu dantų remineralizacijai.
 8. Dantų balinimą galite atlikti kartą per dieną, kol pasieksite norimą rezultatą, tačiau ne ilgiau kaip 7 dienas iš eilės.

Mėlynas režimas. Tai įprastas balinimo procesas, tinkantis balintiems, šiek tiek patamsėjusiems ar jautriems dantims atgaivinti. Šis režimas veikia su klasikinėmis šviesos bangomis, kurios taip pat naudojamos balinant pas odontologą.

Sustiprintas režimas. Mėlynos ir raudonos šviesos derinys yra Boost režimas, dar žinomas iš naujojo dantų balinimo lazeriu. Galingos, plataus spektro šviesos bangos efektyviai veikia kartu su balinimo geliu, kad būtų pasiekti greiti ir didžiausi rezultatai. Šis režimas tinka pirmą kartą balinantiems dantis, stipriai pageltusiems, rusviems dantims ir rūkančiųjų dantims arba kai norima greitų rezultatų ir kuo baltesnių dantų.

SVARBU: prieš naudodami atidžiai perskaitykite naudotojo ir saugos informaciją bei joje esančias rekomendacijas, naudojimo būdą ir įspėjimus.