Kasdienis dantų skalavimo skystis, CURASEPT Biosmalto Caries abrasion and erosion, 300 ml

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 02353
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

11,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Apsaugo ir tvirtai remineralizuoja emalio ir dentino pažeistas vietas, papildydamas jas trūkstamomis medžiagomis, ėduonies bei apnašų susidarymo prevencijai.

Originali itališka  Biosmalto formulė :

  • tvirtai remineralizuoja emalio pažeidimus, užpildant trūkstamomis medžiagomis dentino tubules
  •  apsaugo nuo rūgšties erozijos poveikio
  • sumažina jautrumą ir užkerta kelią galimam dantų jautrumui
  • apsaugo nuo dantų ėduonės susidarymo.

Biosmalto „Caries abrasion and erosion „ susideda iš dviejų pagrindinių  funkcinių medžiagų, esančių mikrokristalų pavidalu: fluorohydroksiapatitas ir bio-aktyvūs komponentai

Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia BIOSMALTO didelį biologinį aktyvumą, saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietus audinius. To pasekoje  dantys tampa atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių  ir virškinimo trakto refliukso, šalutiniam poveikiui.

Formulėje hidroksiapatitas papildytas magniu, stroncio karbonatu, suderintas su chitozanu ir fluorohidroksiapatitu remineralizuoją pažeistas emalio vietas, užpildo dentino tubules.

Stroncio druskos efektyviai ir  greitai sumažina dantų jautrumo skausmą. Dėl biologinio aktyvumo sudedamosios medžiagos burnos ertmėje susilietusios su seilėmis iš karto ištirpsta, greitai atpalaiduodamos veikliąsias medžiagas, kurios prasiskverbia į pažeistas danties vietas. Taip palaipsniui papildomas medžiagų trūkumas ir emalis bei dentinas sutvirtėja, ko pasekoje pašalindamas jautrumo pojūtis ar ėduonies susidarymo galimybė.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 300 ml
Gamintojas: Curasept S.p.A

Žymos: Biosmalto, Curasept Biosmalto, Dantų emalio atstatymas, Dantų emalis, Dantų jautrumas, Dantų kariesas, Hidroksiapatitas, Hidroksilapatitas, Jautrūs dantys, Skystasis dantų emalis, Dantu erozija