Akcija
Gelis su aktyviu deguonimi BLUEM, 15ml (1)
Gelis su aktyviu deguonimi BLUEM, 15ml (2)
Gelis su aktyviu deguonimi BLUEM, 15ml (3)

Gelis su aktyviu deguonimi BLUEM, 15ml

  • Gamintojas: Bluem
  • Prekės kodas: OGI15
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

25,45 €

29,95 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Gelis burnos ertmei su aktyviu deguonimi.
Veikia antibakteriškai. Sudėtyje esantis aktyvus deguonis efektyviai naikina blogąsias bakterijasnekenkdamas gerosioms, mažina apnašų atsiradimą. Antibakterinėmis savybėmis pasižymi ir sudėtyje nedidelėmis koncentracijomis esantys aktyvaus deguonies šaltiniai – Manuka medus ir sodos perboratas.
Skatina ir spartina žaizdų gijimą. Efektyviai spartina ląstelių regeneraciją, kolageno gamybą taip pagreitindamas žaizdų gijimą.
Mažina burnos terpės rūgštingumą. Sudėtyje esantis ksilitolis skatina seilių išsiskyrimą ir taip padeda neutralizuoti rūgštis.
Didina dantų atsparumą ėduoniui. Sudėtyje esantis laktoferinas* ir ksilitolis veikia antibakteriškai ir mažina apnašų atsiradimą, jų prikibimą prie dantų.
Išsiskiria aukštu efektyvumu ir kokybe.
Privalumai:
- didžiausias aktyvaus deguonies kiekis ir greitas veikimas
- stiprus antibakterinis poveikis
- ypač efektyviai spartina žaizdų gijimą
- padeda gydyti, sumažinti ir apsaugoti nuo: kraujuojančių dantenų, alveolito, periodontito ir peri-implantito, žaizdų po danties traukimo, implantavimo ar chemoterapijos, protezų sukeltų žaizdų, taip pat esant periodontinėms kišenėms
- sudėtyje nėra chlorheksidino, gelis neturi įprastoms priemonėms su chlorheksidinu būdingų šalutinių poveikių, tokių kaip sutrikusi skonio receptorių veikla ar pakitusi dantų spalva.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 15 ml
Gamintojas: Blue®M

 

Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum.