Raminamojo gelio ir masažuojančio šepetėlio rinkinys, CURASEPT Primi Denti, 1 rink

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 03080
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

14,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Pirmasis dantų dygimas paprastai būna neskausmingas, tačiau gali pasireikšti tokie simptomai kaip padidėjęs seilėtekis, patinusios ir paraudusios dantenos, kūdikio elgesio pokyčiai, įskaitant padidėjusį jautrumą, verksmą, apetito stoką ir miego sutrikimus. Kai kuriais atvejais taip pat gali pasireikšti karščiavimas, pilvo skausmas ir viduriavimas.

Tokiais atvejais yra svarbu suteikti greitą pagalbą, kad jūsų kūdikis galėtų tinkamai maitintis ir palaikyti reguliarų miego režimą.

„Primi Denti“ rinkinyje esantis gelis, sudarytas tik iš natūralių ingredientų.

Sudėtyje esantis medetkų ekstraktas, kuris itin veiksmingai kovoja su uždegimais, taip pat veikia raminančiai, minkštinančiai ir drėkinamai. Skatina gijimo procesus ir prisideda prie mažų žaizdelių burnos ertmėje gijimo.
Malvos ekstraktas, kuris sukuria tarsi barjerą ir neleidžia bakterijoms ir kitiems dirgikliams patekti ant uždegimo srities, taip nuskausmindamas jautrią ir pažeidžiamą burnos ertmės vietą.
Hialurono rūgštis sudėtyje skatina greitesnį audinių atsinaujinimą, tarsi sukuriama apsauginė plėvelė, po kuria kur kas greičiau gyja žaizdelės .

Sudėtje NĖRA alkoholio, cukrų ar vietinių anestetikų.

Curasept masažuojamasis dantenų šepetėlis yra unikaliai patogios formos. Jis ne tik masažuoja dantenas, bet ir valo pieninius dantis.
Vienoje galvutėje yra 200 minkštų 100% silikoninių šerelių. Ergonomiška, neslystanti rankenėlė su patogia kišenėle pirštui patogesniam ir efektyvesniam masažavimui.
Be BPA ir BPS, natūralių ingredientų dėka nesukelia alergijų ar kito šalutinio poveikio.

SAVYBĖS: 
Kiekis pakuotėje:  20 ml gelis, 1 vnt masažuojamasis šepetėlis
Gamintojas: Curasept

Tinkamas naudoti nuo 0-6 mėn. ir vėliau prireikus.
Užtepkite gelio ant Curasept masažuojamojo šepetėlio arba švaraus, sauso piršto ir masažuojamaisiais judesiais patepkite tas vietas, kurios patinusios, paraudusios.
Naudokite taip dažnai, kaip reikia, tačiau geriausia – prieš miegą ir po valgio. Rekomenduojama po gelio naudojimo bent valandą neduoti kūdikiui pieno ar mišinių.

Laikyti sausoje, tiesioginių saulės spindulių nepasiekiamoje vietoje.