Burnos gleivinės ir dantenų gelis CURASEPT ADS su 0.5 % chlorheksidino+ha, 30 ml

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: ADS Rigenerante IT
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

11,49 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Curasept ADS Rigenerante dantenų gelis su 0,50% chlorheksidino + PVP-VA polimerais + hialurono rūgštimi. Skirtas tik vietiniam dantenų gydymui, kraujavimui ir uždegimui slopinti, itin stipraus antibakterinio poveikio. Papildytas PVP-VA polimerais ir hialurono rūgštimi, leidžiančia kur kas greičiau gyti žaizdoms bei regeneruotis ląstelėms, taip sutrumpinant gijimo procesą. Patentuota Curasept ADS® sistema sumažina dantų nusidažymo, skonio receptorių sutrikdymo riziką. Sudėtyje nėra alkoholio, negraužia ir nedirgina.

PVP-VA polimerai bei chlorheksidinas ne tik stipriai dezinfekuoja ir suteikia stiprų vietinį antiseptinį poveikį, bet ir neleidžia bakterijoms ne tik prikibti prie burnos audinių sienelių, bet ir plisti. Hialurono rūgštimi papildyta sudėtis, leidžia kur kas greičiau gyti žaizdoms bei regeneruotis ląstelėms, taip iki minimumo sutrumpinamas gijimo procesas.

Curasept burnos skalavimo skysčiai ir dantų pastos yra pagrįsti chlorheksidinu su A.D.S.® – Anti Discoloration System, novatoriška, patentuota ir kliniškai patikrinta sistema, kuri sumažina geltonai rudų dėmių atsiradimą ant dantų, kuris yra pagrindinis chlorheksidino šalutinis poveikis.

A.D.S.® slopina dvi chemines reakcijas, sukeliančias pigmentaciją, nepaveikdamas chlorheksidino antikūnų. „Curasept“ produktuose greitas ir efektyvus chlorheksidino antiplazinis aktyvumas derinamas su ypač efektyviais funkciniais komponentais. Buvo sukurti septyni profesionalūs sprendimai, skirti gydyti tokius sutrikimus kaip dantenų kraujavimas, skausmingi sudirgimai, burnos gleivinės pažeidimai ir pasikartojantys dantenų uždegimai.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 30 ml
Gamintojas:
Curasept S.p.A

Nedidelį kiekį tepti du kartus per dieną ne ilgiau kaip 14 dienų, nenuplauti.

Padidėjus jautrumui, kreipkitės į gydytoją.

Tik išoriniam naudojimui. Nenuryti.

Laikyti atokiau nuo vaikų bei šviesos ir šilumos šaltinių.

Purified water, propylene glycol, xylitol, hydroxyethylcellulose, peg-40 hydrogentaed castor oil, sodium citrate, PVP -VA copolymer, sodium hyaluronate, chlorhexidine digluconate, sodium metabisulfite, ascorbic acid, sodium citrate, aroma, sodium benzoate, citric acid, C.I. 42090, C.I. 17200

Žymos: Chlorheksidinas, Curasept, Dantenų gelis, Dantenų kraujavimas, Gingivitas, Kraujuoja dantenos, Kraujuojančios dantenos, Parodontozė, Periodontitas, Hialiuronas, PVP polimerai