Elektrinis dantų šepetėlis ETA Sonetic, vaikams nuo 8 m., žalios spalvos, 1 vnt

  • Gamintojas: Eta
  • Prekės kodas: 117003
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:

Ultragarso principu veikiantis elektrinis dantų šepetėlis.
Priversti vaikus reguliariai atlikti burnos higieną yra sudėtingas procesas. Šis elektrinis dantų šepetėlis buvo sukurtas siekiant, kad dantų valymas vaikams būtų lengvesnis ir malonesnis, bet kartu ir kokybiškesnis – šis šepetėlis pašalina dantų apnašas ir valo tarpdančius efektyviau nei įprasti rankiniai šepetėliai.
„MOVE + Sonic“ technologija, kuri leidžia atlikti iki 22000 judesių per minutę, yra labai efektyvi, tačiau tuo pat metu ir draugiška dantims ir dantenoms. Be to, ji veikia „microBUBBLES“ technologijos principu, todėl efektyviai išvalo nešvarumus net tarpdančiuose. Šepetėliai aprūpinti aukštos kokybės minkštais „DuPont“ šereliais, sukurtais jautriems vaikų dantims ir dantenoms.

2 minučių laikmatis tolygiam atskirų burnos dalių valymui su perspėjimu kas 30 sekundžių, kad reikia pereiti prie kito burnos ketvirčio valymo.

Vaikams šis ultragarsinis šepetėlis patiks ypač todėl, kad jie neprivalės dantų valytis rankiniu būdu, o šis šepetėlis tai padarys už juos. Be to, jis turi ergonomišką rankeną, kuri gerai telpa jų rankoje. Dėl neslidžios ir neperšlampamos „IPX7“ konstrukcijos valantis dantis šepetėlis neslysta iš rankų.

SAVYBĖS:
Spalva: žalia
Kiekis pakuotėje: šepetėlio galvutės- 2 vnt,  dantų šepetėlio kotelis- 1 vnt,  AAA baterija- 1 vnt.
Gamintojas: Eta Sonetic