Akcija
Dantų šepetėlių rinkinys, TELLO 4920 TRIO Soft, minkšti, 3 vnt. (1)
Dantų šepetėlių rinkinys, TELLO 4920 TRIO Soft, minkšti, 3 vnt. (2)
Dantų šepetėlių rinkinys, TELLO 4920 TRIO Soft, minkšti, 3 vnt. (3)

Dantų šepetėlių rinkinys, TELLO 4920 TRIO Soft, minkšti, 3 vnt.

  • Gamintojas: Tello GMBH
  • Prekės kodas: 4920 TRIO
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

10,99 €

14,49 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Sukurtas sveikiems dantims bei dantenoms.
Minkšti dantų šepetėliai, turintys 4920 vnt., 0,12 mm skersmens šerelius.
Kasdienio naudojimosi rezultatas – kruopščiai išvalyti dantys bei dantenų linija, kurią ypatingai svarbu tinkamai prižiūrėti dėl dantenų ligų prevencijos.

Kodėl Tello yra tinkamiausias pasirinkimas?

• Išmanumas bei patvarumas
Tik „Tello“ šepetėliams patentuota novatoriška išmanių šerelių technologija Nollex – tai gamybos technologija, suteikianti dantų šepetėliui išskirtinio minkštumo, kokybės bei ilgaamžiškumo. Šių šerelių prieš naudojimą šlapinti vandeniu nereikia, pilnai užtenka seilėtekio, nuo kurio šereliai prasiplečia.
Tradiciniai dantų šepetėlių šereliai pradeda prarasti savo struktūrą nuo pirmojo valymo dėl vandens įgeriamumo. Nollex technologijos dėka šereliai, taisyklingai valantis, išlaiko šerelių skaičių ir struktūrą nuo pirmo iki paskutinio valymosi – išsivalius dantis, šereliai sugrįžta į pradinę padėtį.

• Unikalus funkcionalumas
Tello dantų šepetėliai pagaminti iš Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamo PET plastiko, o ne iš įprastai naudojamo PP plastiko.
– PET plastikas draugiškas gamtai bei žmogui;
– PET plastikas daug švelnesnis;
– PET plastikas savo minkštumo dėka leido išgauti tobulą laikymo kampą turinčią rankenėlę.
Ergonomikos dėsniais paremtas dizainas bei pačio plastiko paslankumo ir prisitaikymo savybės leido „Tello“ šepetėliui sukurti tobulą laikymo kampą turintį kotelį – vartotojas pats to nežinodamas laiko dantų šepetėlio kotelį pakreiptą idealiu valymosi kampu – tik 45 laipsnių kampu, kitaip šepetėlio paimti neįmanoma.

• Saugumas
Tiek kotelio ergonomikos dėsnio, tiek Nollex šerelių technologijos dėka, valantis Tello dantų šepetėliu, visiškai negalimas papildomas spaudimas, kuris neretai traumuoja dantenas, sukeldamas nemalonias pasekmes. Net ir pats kiečiausias Tello Medium dantų šepetėlis yra visiškai saugus naudoti nesibaiminant, kad dėl storesnių šerelių bus pažeistos dantenos.

• Išskirtinė ovalo formos dantų šepetėlio galvutė
Po daugelio atliktų, burnos ertmės linkiams idealiai pritaikytos, šepetėlio galvutės tyrimų, buvo sukurta tobulos ovalo formos galvutė, kuri priklausomai nuo šerelių minkštumo, yra pasvirusi atitinkamu kampu. Ji be jokių pastangų pasiekia net ir galinius dantis, kurie neretai būna apleisti tiesiog jų neišvalant dėl neprieinamumo.

SAVYBĖS:
Spalva: įvairių spalvų
Šerelių skaičius: 4920 vnt
Šerelių skersmuo: 0,12 mm
Kiekis pakuotėje: 3 vnt
Gamintojas: Tello GMBH

Žymos: Dantų šepetėlis, Minkštas dantų šepetėlis, Tello, Tello dantų šepetėliai, Labai minkstas dantu sepetelis, Tello 4920 Trio, Triguba pakuote, Ekonomiska pakuote