Balinanti dantų pasta CURASEPT Black luxury whitening 75 ml ir dantų šepetėlis + KOSMETINĖ DOVANŲ!

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 1827
  • Prieinamumas: Laikinai neturime
Dalintis:
  • Dalintis:
Curasept „Luxury“ linijos inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pastos naudojamos kartu su dantų šepetėliu, kuris yra sukomplektuotas pakuotėje. Rezultatas – balti dantys ir spindinti šypsena be jokio nemalonaus dantų jautrumo jausmo. Auksinės arba juodos spalvos kosmetinė DOVANŲ!

CURASEPT Luxury – tai inovatyvi, stipriu dantų balinimo poveikiu pasižyminti prabangi dantų priežiūros linija. CURASEPT Luxury rinkinius sudaro dantis balinanti ir stiprinanti dantų pasta, naudojama kartu su dantų šepetėliu bei dovana jums – aukso arba juodos spalvos kosmetinė.

Šios linijos dantų pastos yra papildytos veikliosiomis medžiagomis, kurios papildo viena kitą ir ne tik efektyviai balina dantis, bet ir dėl sudėtyje esančio hidroksiapatito, juos remineralizuoja, atstato emalį ir jį papildo trūkstamomis medžiagomis. Taip jūs nejausdami papildomo jautrumo balinimo pastos naudojimo metu, galite džiaugtis keliais tonais baltesniais ir tuo pačiu tvirtesniais dantimis.

Rinkiniuose esantis dantų šepetėlis kartu su dantų pasta padeda pasiekti dar geresnį rezultatą – keliais tonais baltesni dantys ir sustiprintas emalio sluoksnis, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta CURASEPT Luxury linija.
Be SLS bei alkoholio sudėtyje.

 CURASEPT LUXURY Black Lux rinkinys

Curasept „Black Lux“– dantų pasta papildyta aktyvuota anglimi – mažos dalelės absorbuoja pigmentines medžiagas, kurios lemia dantų emalio spalvos pakitimus. Dantų šepetėlis padengtas aktyvia medžio anglimi, kuri efektyviai pašalina per dieną susidariusias apnašas.

Į rinkinį įeina:

  • CURASEPT Black Lux balinanti dantų pasta
  • CURASEPT Black Lux juodos spalvos dantų šepetėlis
  • CURASEPT kosmetinė – DOVANŲ!
Kosmetinės spalva (auksinė arba juoda) parenkama atsitiktinai.

SAVYBĖS:
Fluorido kiekis:1450 ppm 
Abrazyvumas: <49 RDA
Gamintojas: Curasept S.p.A.