Naujiena
Dantų balinimo serumas, SMILEPEN Instasmile Whitening Serum, 30 ml (1)
Dantų balinimo serumas, SMILEPEN Instasmile Whitening Serum, 30 ml (2)

Dantų balinimo serumas, SMILEPEN Instasmile Whitening Serum, 30 ml

  • Gamintojas: Swisswhite GmbH
  • Prekės kodas: Instasmile
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

24,90 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Svajojate apie akinančiai baltą šypseną, kuri patraukia akį? Instasmile iš Smilepen yra jūsų asmeninis Instagram filtras jūsų dantims, todėl jūsų dantų balinimas yra lengvas ir žaibiškas. Novatoriška spalvų korekcijos technologija naudoja papildomų spalvų principą, kad jūsų dantys būtų spindintys vos per 10 sekundžių. Instasmile – tai laikinas balinimo filtras dantims, suteikiantis baltesnę išvaizdą iki 5 valandų.

Kuo Instasmile toks ypatingas?
Purpuriniu atspalviu tepdami dantis efektyviai subalansuojame geltonus tonus. Šis principas pagrįstas papildoma spalvų teorija, kuri pasirodė esanti itin veiksminga. Naudodami Instasmile galite be vargo pasiekti momentinių ir įspūdingų rezultatų, nepatirdami tradicinių dantų balinimo procedūrų skausmo ar vargo.

Jūsų kelias į tobulą šypseną dar niekada nebuvo lengvas!
Pasiruoškite savo svajonių šypsenai ir padidinkite pasitikėjimą naudodami „Smilepen“ Instasmile. Patirkite savo dantų transformaciją ir mėgaukitės įspūdingu, momentiniu balinimu – be tradicinio vargo.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 30 ml
Gamintojas: Swisswhite GmbH


 

1. Išsivalykite dantis įprasta dantų pasta.
2. Uždėkite 2 paspaudimus Instasmile balinančio serumo ant dantų šepetėlio ir švelniais sukamaisiais judesiais išsivalykite dantis.
3. Išspjaukite produktą ir praskalaukite burną, kad pašalintumėte serumo likučius.

Aqua, glycerin, propylene glycol, sorbitol, carbomer, xanthan gum, xylitol, sodium hydroxide, sodium pyrophosphate, ci42090/fd&c blue no.1, menthol, saccharin sodium, ci17200/d&c red no. 33, hydroxyapatite, hyaluronic acid.