Akcija
Kasdienė dantų pasta, CURASEPT Biosmalto Sensitive teeth, 75 ml (1)
Kasdienė dantų pasta, CURASEPT Biosmalto Sensitive teeth, 75 ml (2)

Kasdienė dantų pasta, CURASEPT Biosmalto Sensitive teeth, 75 ml

  • Gamintojas: Curasept SpA
  • Prekės kodas: 02370
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

8,19 €

11,99 €
  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

Ilgalaikė apsauga nuo dantų jautrumo bei remineralizacija.

Originali itališka Biosmalto formulė apsaugo ir tvirtai remineralizuoja emalio ir dentino pažeistas vietas, papildydamas jas trūkstamomis medžiagomis. Itin efektyviai ir greitai sumažina dantų jautrumo skausmą, uždengia apsauginiu sluoksniu neapsaugotus dantų kanalėlius.

Naudojant nuolat užtikrina ilgalaikę dantų jautrumo apsaugą – papildo trūkstamomis medžiagomis, taip neleisdamas jautrumui atsirasti.

Biosmalto „Sensitive teeth„ susideda iš dviejų pagrindinių funkcinių medžiagų, esančių mikrokristalų pavidalu: fluorohydroksiapatitas ir bio-aktyvūs komponentai, kuriuos sudaro skaidytas hidroksiapatitas, papildytas magnio, stroncio ir karbonato jonais sujungtais su chitozanu.

Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia Biosmalto linijai didelį biologinį aktyvumą, ne tik saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietus audinius, bet ir užpildančius danties dentino kanalėlius trūkstamomis medžiagomis – kas sumažina jautrumo ir skausmo pojūtį.

Sustiprinus danties emalį, pasispildžius trūkstamomis medžiagomis, dantys tampa ir atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių ir virškinimo trakto refliukso, poveikiams.

Be SLS, alkoholio sudėtyje.

SAVYBĖS:
Fluoro kiekis: 1450 ppm
Abrazyvumas: <15 RDA
Kiekis pakuotėje: 75 ml
Gamintojas: Curasept S.p.A

Patariama vartoti mažus produkto kiekius bent du kartus per dieną, ryte ir vakare, užtepus ant dantų šepetėlio.

Išsivalius dantis vandeniu skalauti nėra būtina.

Rekomenduojama naudoti produktą kartu su burnos skalavimo skysčiu Biosmalto “Sensitive teeth”, idealiam norimam rezultatui pasiekti.

ĮSPĖJIMAI:

  • Tik išoriniam naudojimui-nenuryti.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje
  • Nenaudoti padidėjusio jautrumo ar alergijos vienam ar daugiau komponentų atveju
  • Laikykite atokiau nuo šviesos ir šilumos šaltinių

 

„CE“ medicininės paskirties produktas, atidžiai perskaitykite įspėjimus ir naudojimo instrukcijas.

Purified Water, Glycerin, Hydrated Silica, Fluoro Idrossiapatite (H.A.F.), Mg-Sr-Carbonato Idrossiapatite coniugata con Chitosano (Bio-Active Complex), Cellulose Gum, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Potassium Acesulfame, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, H.A.F., BioActive Complex.

Žymos: Biosmalto, Curasept Biosmalto, Dantų jautrumas, Dantų kariesas, Hidroksiapatitas, Hidroksilapatitas, Jautrūs dantys, Kariesas, Skystasis dantų emalis, Jautriems dantims