Black Is White balinanti dantų pasta ir dantų šepetėlis CS 5460, CURAPROX, 90 ml

  • Gamintojas: Curaden
  • Prekės kodas: BIW pasta
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

22,99 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:

CURAPROX Black is White rinkinys, tai ypač minkštas dantų šepetėlis CS5460 ir balinanti dantų pasta.
Aktyvuota anglis:
Aktyvuotos anglies savybės leido sukurti pastą be agresyvių balinančių ar abrazyvių medžiagų. Ši aktyvuota anglis yra juodos spalvos, bet puikiai pašalina dėmes jas absorbuodama nuo danties paviršiaus. Iš čia ir kilo dantų pastos pavadinimas "Black is White", nes juoda tampa balta.
Natrio fluoridas ir fermentai:
Natrio fluoridas veikia greitai ir neutralizuoja rūgštinę terpę. Fermentai, kurie natūraliai yra seilėse, sustiprina natūralią antibakterinę seilių funkciją ir apsaugo nuo dantų ėduonies. Taip pat mažina sausos burnos sindromą.
Hidroksiapatitas:
Nano hidroksiapatito struktūra yra labai panaši į dantų emalio struktūrą. Hidroksiapatitas tarnauja kaip apsauginis dantų emalio sluoksnis ir, teigiama, kad turi gydomąjį efektą netgi pažeistam emaliui. Natrio hidroksiapatita (Nano) 15000ppm.
Curaprox balinanti dantų pasta saugi naudoti kasdien. Sudėtyje nėra SLS, triklozano. agresyvių balinančių medžiagų ar plastiko. Sudėtyje yra natrio fluorido 950ppm.

SAVYBĖS:
Abrazyvumas: RDA 40
Fluorido kiekis: 950 ppm
Kiekis pakuotėje: dantų pasta- 90 ml, dantų šepetėlis CS5460- 1 vnt
Gamintojas: Curaden

950 ppm fluoride. Enzymes. 15,000 ppm sodium hydroxylapaptite (Nano) and Prestige Sparkling Blue®. RDA ~ 50. Few essential oils. Starphere® as a cooling agent. Without SLS. Without triclosan. Without bleaching agents. Without plastic particles.