Antibakterinis burnos skalavimo skystis CURAPROX Perio Plus Balance su 0,05% chlorheksidino, 200 ml

  • Gamintojas: Curaden
  • Prekės kodas: Balance 200
  • Prieinamumas: Sandėlyje
Dalintis:

9,50 €

  • Pristatymas: 1-2 darbo dienos
    Dalintis:
Šis burnos skaliklis skirtas ilgalaikei burnos ertmės ligų prevencijai ir užtikrina apsaugą nuo patogenų, susijusių su dantų ėduonimi, gingivitu ir periodontitu. „Perio Plus + Balance“ sumažina dantų ėduonies ir dantenų uždegimo riziką ir yra idealus burnos skalavimo skystis ilgalaikiam naudojimui. Tai taip pat gali pagerinti valymo rezultatus žmonėms su sutrikusia motorika.
 Veikliosios medžiagos:
 - chlorheksidino digliukonatas 0,05%, skirtas patikrintai cheminei bakterijų kontrolei
 - CITROX® / P formulė - natūralus karčiųjų apelsinų ekstraktas, sujungtas su polilizino aminorūgštimis, siekiant užtikrinti ilgalaikį antibakterinį poveikį
 - natrio fluoridas papildomai apsaugo nuo ėduonies ilgalaikio naudojimo metu
 - PVP / VA - labai veiksminga apsauginė plėvelė virš dantų, dantenų ir burnos gleivinės
 Sudėtyje nėra alkoholio.

SAVYBĖS:
Kiekis pakuotėje: 200 ml
Gamintojas: Curaden

 

10 ml praskalaukite 60 sekundžių. Naudoti ryte ir vakare pusę metų.
Įspėjimas: skirtas vartoti tik per burną. Nenuryti.
Saugoti nuo vaikų.
Naudokite PerioPlus+ ar kitus chlorheksidino turinčius burnos skalavimo skysčius tik esant gydytojo rekomendacijai. Įprastomis sąlygomis šio produkto nereikia - dantų, dantenų ir burnos gleivinės valymui pakanka dantų šepetėlių ir tarpdančių šepetėlių. Visada vykdykite savo odontologijos specialisto nurodymus.

Vanduo, propilenglikolis, natrio gliukonatas, ksilitolis, PEG-40 hidrintas ricinų aliejus, polisorbatas 20, natrio hialuronatas, chlorheksidino digliukonatas, aromatas, ciklodekstrinas, fenoksietanolis, PP / VA kopolimeras, sukralozėe, pieno rūgštis, cetilpiridinio chloridas, dinatrio fosfatas, natrio fosfatas, kitrino rūgštis, Citrus Aurantium Amara vaisių ektraktas, glicerinas, polililinas, natrio chloridas.